Uruchomiliśmy kanał na YouTube :)

Nareszcie! Po wielu próbach i zmaganiach udało się uruchomić nasz kanał i wgrać pierwsze filmy na YouTube!

http://www.youtube.com/mahjong4four

Kamera! Akcja 🙂

Mamy nadzieję, że to dopiero początek i będą się pojawiać następne. Udostępniamy na razie trzy filmy. Dwa z nich, montowane ze zdjęć, mają za zadanie pokazać w miarę dokładnie przebieg rozgrywki i kilka możliwych sytuacji występujących w czasie rozdania. Zaprezentowane w nich są dwie odmiany: prostsza – Hongkong i trudniejsza – Riichi.

Trzeci filmik udało się nakręcić podczas jednego z nielicznych „ostatniemi czasy” naszych „granych” spotkań. Widać na nim odmianę Riichi.

Zdajemy sobie sprawę, że mogą być także widoczne jakieś małe błędy czy niedociągnięcia. Postaramy się je w przyszłości naprawić. Czekamy na Wasze komentarze lub maile z propozycjami, co dokładniej pokazać lub wyjaśnić.

Jeśli uda się zorganizować spotkania czy może nawet małe turnieje, postaramy się owe wydarzenia „złapać w kadr”.

Życzymy miłego odbioru 🙂

1 komentarz do “Uruchomiliśmy kanał na YouTube :)

  1. Gratulacje! Robicie wielką rzecz, to dowód na to, że jednak coś można zrobić, wystarczy tylko CHCIEĆ. I nie wystarczy mieć pomysły, tylko trzeba mieć ludzi chętnych do pracy, by je zrealizować. Niby cóż to wielkiego, ustawić kamerę i nagrać przebieg rozgrywki? A jednak innym ludziom nawet tego się nie chciało…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.