Dodaliśmy opis MCR :)

Uff… po długich analizach, szperaniu po sieci, próbach zrozumienia poszczególnych zasad, udało się 🙂 Dodaliśmy zasady Mahjonga Turniejowego do naszego zestawu na stronie.

Oznacza to, że można już u nas znaleźć opisy chyba „najgłówniejszych” odmian:

Oczywiście, gdy chodzi o Mahjonga, jak już wcześniej pisaliśmy, ile graczy – tyle odmian i odwrotnie, ale główne trendy mamy przetrawione (przynajmniej w teorii).

Liczymy na Waszą pomoc, drodzy  Czytelnicy 🙂 Wytykajcie nam nieścisłości, wątpliwości, niedopracowania czy błędy, które popełniliśmy 🙂 Piszcie o tym w komentarzach lub bezpośrednio do nas, na któryś z naszych adresów.

Dziękujemy tym, z którymi gramy, tym którzy się już odezwali, tym którzy skomentowali teksty, tym którzy pomogli nam uściślić zasady i zrozumieć wątpliwości 🙂 i tym którzy mają zamiar się odezwać – zróbcie to w końcu 😉

A najlepiej zagrajcie z nami 😛

Redakcja 🙂

1 komentarz do “Dodaliśmy opis MCR :)

  1. Poważne przeoczenie 🙂 Wśród wyżej wymienionych odmian, powinna także znaleźć się odmiana amerykańska. Choć pewnie wiele osób podchodzi z rezerwą do wszelkich dodatkowych kamieni bonusowych, jest to wariant mahjonga, który należy zauważyć.
    Mogą denerwować jokery, zawody i inne bonusy… charleston, goulash i masa układów np. z datami lub Wiatrami ułożonymi w N-E-W-S… nie zmienia to jednak faktu, że taka gra ma wielu zwolenników 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.